DENEYİMLİDENEYİMLİADAYLAR
Alanında bilgisi, yetkinlikleri ve deneyimi ile öne çıkan, 2 yıl ve üstü bankacılık deneyimine sahip olan adayları Bankamızın ilgili departmanlarında ve şube ağımızda değerlendiriyoruz.
YENİYENİMEZUN
Katılım finans sektörünün gelecekteki öncü kuruluşlarından olmayı hedefleyen bankamızda, üniversiteden yeni mezun olmuş gençlere gelişim ve yenilik fırsatları sunduğumuz işe alım programıdır.
MANAGEMENTMANAGEMENTTRAINEE
Kurulduğumuz süreçten bu yana yöneticilerimizi kendi yetiştirdiğimiz çalışanlarımızdan seçmeye özen gösterdik. MT Programı ile geleceğin yönetici adayı olmak isteyen tüm gençlere bu fırsatı sunuyoruz.
GÜÇLÜGÜÇLÜKARİYER
Katılım finans sektöründe kariyer hedefleyen üniversite öğrencilerine yönelik olarak hazırlanmış yarı zamanlı çalışma programıdır. Program katılımcıları genel müdürlük ve şube lokasyonlarında görevlendirilirler.
GÜÇLÜGÜÇLÜKARİYER TECH
Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen (Yazılım, Analist, Proje Yönetimi, Bilgi Güvenliği, Altyapı Operasyon) öğrenciler için oluşturulmuş yarı zamanlı çalışma programıdır.
STAJSTAJPROGRAMI
Staja kabul sürecimiz; “2021 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı”nın Staj Seferberliği Projesi Kapsamında gerçekleştirilmektedir. Stajyerlerimiz, Genel Müdürlük birimlerimizde, Bilgi Teknolojileri alanında ve Şubelerimizde stajlarını gerçekleştirebilmektedir.