Kariyer Yönetimi

İşe Alım Süreçleri

İşe Alım Yönetimi kapsamında açık pozisyonları belirleyerek, yüksek motivasyon sahibi ve kurum kültürüne uygun adayları Aynı Çatı Altında birleştiriyoruz.

Adaylarımızı, pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda;

  • Genel Yetenek Sınavı
  • Yetkinlik Envanteri
  • Yabancı Dil Sınavı
  • Alan Bilgisi Sınavı

uygulamalarına tabi tutuyor; çok aşamalı ve birbirinden farklı mülakat teknikleri ile çalışan-iş uyumunu maksimum seviyeye çıkartıyoruz.

Kariyer Yolculuğu

Kariyer Yolculuğu

Gücümüze güvenerek;

  • Yenilikçi Terfi Yöntemleri
  • Rotasyon Planları
  • Kariyer Yolları Ve Kariyer Haritaları
  • Kariyer Rehberliği Uygulamaları
  • İç İlan Sistemi
  • Unvan Yapısının Güncel Tutulması

ile her bir çalışanımızın özelinde, kariyer planlama ve yönetim süreçlerini sürdürülebilir yapmayı hedefliyoruz.

Kariyer Yönetimi

Performans ve Yetenek Yönetimi

Çalışanlarımızın performanslarını Yetkinlik ve Hedef bazlı olarak somut veriler ışığında ölçüyor ve objektif biçimde değerlendiriyoruz. Etkin geri bildirim kültürünü bankamızda güçlü şekilde yaşatıyor, çalışanlarımızın yıl içerisinde düzenli olarak yazılı ve sözlü anlık geri bildirimler alabilmelerini sağlayarak gelişimlerini sürekli destekliyoruz.

Değerlendirme Merkezi araçları ile çalışanlarımızın potansiyellerini belirliyor, yetenek matrislerini oluşturuyor ve bu doğrultuda gelişmelerini sağlayarak onları bankamızın geleceğine hazırlıyoruz.

Kariyer Yolculuğu

Eğitim ve Gelişim

Bankamızda sürekli gelişimi çok önemsiyor, gelişim faaliyetlerini geleceğin inşası olarak görüyoruz. Buradan hareketle yetişkin öğrenme yöntemleri ve güncel eğitim teknolojileri ile çalışanlarımızın performans ve bağlılığını artırmaya yönelik eğitim ve gelişim programları uyguluyoruz.

Emlak Katılım Akademi bünyesindeki okullarımızda çalışanlarımızı görev ve kariyer planlarına uygun yüzyüze ve sanal sınıf eğitimleri ile desteklerken, zengin e-akademi içeriklerimiz 7/24 gelişim fırsatı sunuyor.

Kariyer Yönetimi

Ücret ve Yan Haklar

Ücret politikamız; kurumumuzun hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın yüksek performans göstermelerini, motive çalışmalarını ve maddi imkanlarını geliştirmeyi amaçlar. Kurumumuz çalışanlarına yemek, giyim, ulaşım, evlenme, doğum, taşınma, doğal afet, sağlık yardımı ve görev yeri tazminatı ödemektedir. Çalışanlarımızın birikimine katkıda bulunmak amacıyla kurum katkılı bireysel emeklilik sisteminden faydalandırılmaktadır. Çalışanlarımıza eş ve çocukları dahil olmak üzere grup sağlık sigortası yapılmaktadır.