Eğitim ve Gelişim Süreçleri

Sürekli Gelişim

Sürekli Gelişim

Bankamızda sürekli gelişimi çok önemsiyor, gelişim faaliyetlerini geleceğin inşası olarak görüyoruz. Buradan hareketle yetişkin öğrenme yöntemleri ve güncel eğitim teknolojileri ile çalışanlarımızın performans ve bağlılığını artırmaya yönelik eğitim, gelişim programları uyguluyoruz.

Oryantasyon Rehberlerimiz
Kurumuza katılan yeni mezun çalışanlarımızı ilk gün “Oryantasyon Rehberlerimiz”le karşılıyor, işbaşındaki uygulamalı gelişim programlarının ardından kurumsal oryantasyon programımıza davet ediyoruz.
Emlakkatılım Akademi
Daha sonra, kariyer yollarına göre “Emlakkatılım Akademi”nin “Operasyon Okulu”, “Satış Okulu” ve “Krediler Okulu” eğitimlerine katılan çalışma arkadaşlarımız, kariyerindeki dönüm noktalarında teori ve uygulamanın birleştirildiği bu gelişim yolculuları ile bireysel ve kurumsal performansımıza önemli katkılar sunuyorlar.
Yönetici Gelişim Okulu
Lider adaylarımız ve liderlerimiz, ortak ve dinamik yönetim kültürü için “Yönetici Gelişim Okulu” ve “Liderlik Okulu” programlarımıza katılarak hem bireysel performansları hem de liderliğini yaptıkları takımlarının performansı için önemli kazanımlar ediniyorlar.
Hoş Sohbet
Uzman konuşmacıların katıldığı “Hoş Sohbet” programları, seminerler, konferanslar, zirveler ve güncel gelişim alanlarımız için oluşturduğumuz kurumsal performans eğitimlerimizle çalışma tüm çalışma arkadaşlarımızın bilgi ve iletişim yetkinliklerini güncel tutuyoruz.
E-Akademi
Yüzyüze ve sanal sınıflarımızda yaptığımız interaktif eğitimlerimize ek olarak çalışanlarımız, kendi öğrenme yöntem ve hızlarına göre “e-akademi”deki kısa kitaplar, e-eğitimler, simülasyonlar ve eğitim videoları ile istedikleri zaman ve yerden gelişimlerini devam ettirebiliyorlar.
Emlak atılım Logo
© 2023 Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş.
Bizi Takip Edin